Lekarze Lekarz rodzinny pediatra lekarz-rodzinny internista

lekarz Jarosław Stobiecki

Lekarz rodzinny, Pediatra

Stawki 4 A/6
00-193 Warszawa

Lekarz świetny zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Pierwszy raz trafiłam na kogoś takiego. Miły, nigdy nie odmówi pomocy a do tego kompetentny. Oby więcej takich lekarzy
Opinia dodana przez: Dagmara
{'id': 34944, 'name': u'Piaseczno'} Internista
                                       lekarz Konrad Michalski

lekarz Konrad Michalski

Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49
05-500 Piaseczno

Przecudowny lekarz.Wspaniałe podejście do dzieci i do osób starszych. Zawsze można na niego liczyć.Naprawdę godny polecenia.
Opinia dodana przez: Karolina
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Internista
                                       lek. med. Katarzyna Tomaszewicz

lek. med. Katarzyna Tomaszewicz

Internista, Pediatra

Ciszewskiego 5/39
02-777 Warszawa

Najlepsza lekarz - internista i pediatra jakiego spotkałam. Bardzo kompetentna, rzeczowa, świetny diagnosta. Ma rewelacyjne podejście do dzieci, poświęca im nadprogramową ilość czasu i uwagi, żeby badanie było mniej nieprzyjemne, wymyśla zabawy, daje potrzymać słuchawki, zagaduje etc. Bardzo ubolewam, że nie przyjmuje już na Ursynowie, moje dzieci chciały chodzić tylko do niej. Jeśli tylko ktoś wiedziałby, gdzie aktualnie przyjmuje...
Opinia dodana przez: Ina
{'id': 34944, 'name': u'Piaseczno'} Internista
                                       dr Anna Karpińska

dr Anna Karpińska

Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49
05-500 Piaseczno

Osoba, bo trudno tę kobietę nazwać lekarzem, przeszła sama siebie, zaczęła od obwiniania mnie za złe wyniki badań, wmawiania że na pewno jem/piję rzeczy których nie używam, kolejno zaczęła mnie straszyć, że będę mieć udar, potem kiedy powiedziałam, że taki styl komunikacji mi nie odpowiada bo nie jestem dzieckiem, żeby na mnie krzyczeć, powiedziała że mam problemy psychiczne ?! i mam wyjść, tym samym wyrzucając mnie z gabinety, przy otwartych ...
Opinia dodana przez: Kinga
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Internista
                                       lekarz Magdalena Czerska

lekarz Magdalena Czerska

Magdalena Czerska Lekarz Rodzinny, Leczenie Bólu
Warszawa

Dr Czerska to lekarz godny polecenia. Oprócz profesjonalizmu i kompetencji charakteryzuje ją prawdziwa troska o pacjenta. Skutecznie i szybko pomogła mi w walce z każdym schorzeniem, mniejszym i większym. Czuć, że to lekarz z pasją a do tego dużą wrażliwością i życzliwością w stosunku do ludzi. Polecam Panią Doktor :)
Opinia dodana przez: Joanna

Dorota Obraniak

Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki
Rzgowska
Łódź

Ja ją po prostu kocham, za to jakim jest lekarzem, człowiekiem, godna polecenia. Cały czas pomaga mi w prowadzeniu mojej choroby i naprawia błędy innych lekarzy. Jest lekarzem z powołania i nie leci na kasę jak to obecnie jest praktykowane.
Opinia dodana przez: DOROTA

lekarz Piotr Adamski

Internista, Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Praktyka Lekarza Ogólnego Piotr R. Adamski
Rynek 4/2
66-330 Pszczew

Lekarz godny polecenia i zaufania, znam go od wielu lat, korzystam z jego wiedzy i z pełnym przekonaniem polecam każdemu. W czasie pandemii nie zamykał przychodni jak inni i z pełnym zaangażowaniem leczył ludzi, mimo realnego zagrożenia dla siebie i pracowników. Znakomity lekarz i porządny Człowiek.
Opinia dodana przez: Jarosław

Katarzyna Korasiak

Internista, Lekarz rodzinny

Wspaniała Kobieta!! Przede wszystkim ma świetny kontakt z dzieckiem - wita się, rozmawia, zagląda w oczy. Moja córka ją uwielbia. Zawsze pyta, co słychać, interesuje się rozwojem dziecka. A styl zwracania się do pacjenta ma na celu wytworzenie familijnej atmosfery - tak my to odbieramy. Ponadto jest kompetentna i posiada rzetelną wiedzę. Polecam! Żałujemy bardzo, że Pani Doktor ma chwilową przerwę, ale życzymy szczęścia i pociechy z Maleństwa! :)
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Bożena Bąchór

MEDBUK
Bukowno

Potwierdzam poprzednie wpisy. Lepiej nie powiem gdzie przyjmuje bo jeszcze więcej się ludzi zleci, a kolejki jak cholera. Cóż, chcesz się dobrze wyleczyć, to stój, jak i ja stoję. Na szczęście w przychodni bywam raz na 1-2 lata, ale jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby nie było do niej ludzi. Lekarz na prawdę w porządku!

dr Maria Jakubiak

Centrum Medyczne LIM
ulica Aleje Jana Pawła II 78
00-175 Warszawa

Bardzo sympatyczna, życzliwa i spokojna osoba. Bez pośpiechu bada małego pacjenta, z którym potrafi nawiązać dobry kontakt. Nie bagatelizuje objawów, woli dmuchać na zimne kierując na dodatkowe badania konsultację do specjalistów. Odpowiada na wszystkie pytania. Niestety terminy jej konsultacji są dość mocno oblegane, a w dniu wizyty często ma spore opóźnienia (poświęca pacjentowi tyle czasu ile trzeba, a nie ile przewidują standardy Luxmedu).

lekarz Stanisław Kobiałkowski

Pediatra, Internista

os. Staszica 6 lok. 6
64-510 Wronki

wg mnie dr poświęcił mi tyle czasu ile potrzeba, ze też wytrzymał z takim marudą i gderą jak ja. Ekspresem wykonał badania i pokazał na monitorze. Ślepy jestem od 6 lat. Stałem się zgryzliwy i kłótliwy. W sumie jak na mój wiek to nic nadzwyczajnego.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Paweł Zujko

NZOZ Medycyne Rodzinna
Odzieżowa 12a
Szczecin

Wspaniały lekarz a zarazem bardzo dobry i uprzejmy człowiek!!! Ma świetne podejście do dzieci, uprzejmy, miły. Lekarz niczym z "Leśnej Góry" Przykre jest to, że nie przyjmuje już w Lipianach! A mali lipiańscy pacjenci tęsknią za doktorem!

lekarz Joanna Zaleska-Zatkalik

Lekarz rodzinny, Wizyty domowe

Centrum Medyczne CMP Wola
Jana Kazimierza 64
01-248 Warszawa

Polecam. Duża empatia i bogate doświadczenie. Od wielu lat korzystam z porad większych i mniejszych i nigdy się nie zawiodłam. Moim zdaniem bardzo dobra diagnostyka.
Opinia dodana przez: kalina

lekarz Leszek Minkiewicz

poradnia lekarzy rodzinnych
Pogodna 11D
15-950 Białystok

Wspaniala osoba,od tego zaczne.Przyjechal do domu do mojej 84 letniej matki ktora z natury nie cierpi lekarzy i jest bardzo trudna pacjentka. Swietnie rozmawial,rozladowal napiecie i dala sie zbadac. Umie diagonozowac i nie wprowadza paniki.Takich lekarzy trzeba nam wiecej ! Joanna
Opinia dodana przez: Joanna

dr n. med. Dugerjav Baansuren

Gastrolog, Gastrolog dziecięcy

Podgórna 4
40-095 Katowice

Bardzo dobry specjalista! Przez wiele lat nie potrafiłam sobie poradzić z bólami kręgosłupa oraz migrenami choć korzystałam z usług wielu fizjoterapeutów, a dzięki zabiegom akupunktury jestem jak nowonarodzona!
Opinia dodana przez: M

lekarz Lidia Droś

Lekarz rodzinny, Pediatra

3 Maja 6
46-320 Praszka

lekarz slucha z uwaga i tlumaczy ze zrozumieniem chorobe i leczenie pacjentowi,kompetetenta,zawsze ma czas dla pacjeta (tyle ile pacjent potrzebuje),mila i uprzejma Pani Doktor,godna polecenia, lecze sie i moja rodzina juz ok 20 lat i nie zmienilabym lekarza pod zadnym wzgledem.DZIEKUJE PANI DOKTOR!!!!!!
Opinia dodana przez: Teresa

lekarz Brygida Gulda

Lotnicza 23/24
82-300 Elbląg

Niekompetentna i pozbawiona jakiejkolwiek empatii kobieta. Z wykształcenia alergolog, a nawet nie umie odróżnić ''przegrzewania dziecka'' OD GRONKOWCA ZLOCISTEGO. Zbywa pacjentów jak może szczególnie młode matki. Jezeli wasze dziecko jest alergikiem to nawqet wypis ze szpitala ze wskazaną dietą, diagnoza 2 dermatologów i 2 innych pediatrow nie pomogą na wypisanie recepty na mleko. Nawet poradnia gastrologcznia w Gdańsku czy w Olsztynie !Stanie na głowie i klaskanie uszami też nie pomoże ...
Opinia dodana przez: Andrea

lekarz Jarosław Uziałło

Londyn
Świecie

Dr Jaroslaw Uzialo to bardzo dobry lekarz neonatolog -pediatra . Czesto przyjmuje male dzieci . Leczy starannie , szybko i skutecznie . Stosuje z powodzeniem hipnoze udzieci . Polecam doktora jako dobrego pediatre . Chetnie tez udziela zwolnien lekarskich , nie to co w NFZ.
Opinia dodana przez: Aleksandra

Jolanta Czwojdzińska

Centrum Medyczne CMP Białołęka
Berensona 11
03-287 Warszawa

Byłam już 2 razy u Pani Doktor i 2 razy byłam rozczarowana i zniesmaczona zachowaniem, niby profesjonalistki. Pierwsza wizyta dotyczyła wypełnienia karty zdrowotnej do szkoły, co wydawać by się mogło błahostką. Jednak nie dla Pani Doktor, tyle ile usłyszałam westchnień i niechęci z jej strony to nigdy nie usłyszałam od żadnego lekarza. Nie wspominając o niemiłym komentarzu w moją stronę dotyczącego mojego wyglądu. Druga wizyta, już dość po długo okresie ...
Opinia dodana przez: Pacjent

lekarz Adam Dzwonek